Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Am contactat un imprumut de 2650 ron de la HORACREDIT ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Am contactat un imprumut de 2650 ron de la HORACREDIT IFN ptr ...

Am contactat un imprumut de 2650 ron de la HORACREDIT IFN ptr nevoi medicale urgente sineputand sa-l returnez mi-au somat sa platec la 14 zile ,600ron numai sa aman plata. Am achitat de 2 ori cate 800 ron si o data 900ron,dar neputand sa achi integral imprumutul m-am trezit ca am sa platesc inca 4380 ron.I-am contactat zilnic telefonic si prin e-mail,cerandu-le sa-mi ofere posibilitatea de a returna creditul in rate suportabile dar mi-au raspuns cu reticenta si amenintari.Va rog daca puteti sa-mi oferiti o solutie ptr a depasiacest impact major..Va multumesc anticipat.
In loc sa platiti sumele respective mergeți la un av achitați 150,200 lei.costul unei consultatii si aflați ce variante aveti etc.Depinde de contract,cand s fost încheiat,ce clauze cuprinde etc.