Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Daca am decizie medicala pentru invaliditate gradul I ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Daca am decizie medicala pentru invaliditate gradul I mai pot ...

Daca am decizie medicala pentru invaliditate gradul I mai pot folosi autorizatia RTE (semnare si supraveghere contracte in constructii)?
Invaliditatea de gradul I este caracterizată prin pierderea totală a capacităţii de muncă şi a capacităţii de autoîngrijire.
Cornel Vasile, Consilier juridic