Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. o societate a aplicat pentru reducerea ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. o societate a aplicat pentru reducerea timpului de ...

Buna ziua. o societate a aplicat pentru reducerea timpului de lucru conf. OUG132/2020 in luna Februarie, respectiv ultimele 8 zile lucratoare din aceasta luna. Revisalul trebuia completat cu 01.02.2021 - 28.02.2021 si transmis anterior acestei date sau cu data efectiva adica 17.02.2021 =28.02.2021 transmis anterior acestei date? Multumesc anticipat
Revisalul trebuia completat cu perioada efectiva .