Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Este necesar autorizatie de construire sau alte ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Este necesar autorizatie de construire sau alte autorizatii pentru ...

Este necesar autorizatie de construire sau alte autorizatii pentru o cabanuta de lemn comandat si montat de teren?
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc pentru raspuns.