avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2000 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Plata cheltuieli judecata
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Plata cheltuieli judecata

Buna ziua, in urma unui litigiu, reclamantul a fost obligat sa imi plateasca o suma cu titlu de cheltuieli de judecata constand in onora.

Termenul pentru a introduce apelul a expirat.

Exista o procedura pentru a intra in posesia acestei sume?
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 06:55, 1 Iulie 2021
~ Conținut șters la cerere ~
Legalizati intai hotararea.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Întoarcerea executării silite pe cale separată. am câștigat ... marian19 marian19 Întoarcerea executării silite pe cale separată. Am câștigat in instanță întoarcerea executării, legalizat hotărârea ca neapelata și acum nu mai ... (vezi toată discuția)
Firma refuza sa imi dea banii andreeadragoianu andreeadragoianu Am doua procese castigate, hotarare data Curtea de Apel Craiova, de mai bine de o luna. Am facut toate demersurile necesare pentru a intra in posesia ... (vezi toată discuția)
Dreptul familiei buna ziua ! un prieten a intentat in urma divortului o actiune ... englezugigi englezugigi Buna ziua ! Un prieten a intentat in urma divortului o actiune ininstanta ptr.partajul unui imobil obtinut impreuna cu fosta sotie in timpul casatoriei.Spre ... (vezi toată discuția)