Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Plata cheltuieli judecata
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Plata cheltuieli judecata

Buna ziua, in urma unui litigiu, reclamantul a fost obligat sa imi plateasca o suma cu titlu de cheltuieli de judecata constand in onora.

Termenul pentru a introduce apelul a expirat.

Exista o procedura pentru a intra in posesia acestei sume?
~ Conținut șters la cerere ~
Legalizati intai hotararea.