Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Ce ar fi mai bine sa-si faca, SRL, PFA?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Ce ar fi mai bine sa-si faca, SRL, PFA?

Buna ziua! Pentru cineva care este specialist in domeniul Muncii: pentru o persoana care este Sold Trader intr-o tara din afara, in România care ar fi similarul? Ce ar fi mai bine sa-si faca, SRL, PFA; PFI etc? Și unde isi poate face actele de inregistrare? Multumesc frumos!
george-neagu, moderator
PFA , in opinia mea.

Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării a persoanei fizice autorizate
[ link extern ]