Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Si telemunca si la birou in Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Si telemunca si la birou in Revisal

Se inregistreaza ceva in revisal daca angajatorul decide ca munca sa fie in sistem hibrid, 1 zi/saptamana la birou si restul in telemunca? E de ajuns sa fie intocmite acte aditional cu acest program?
Precizez ca de anul trecut toti salariatii firmei lucreaza in regim de telemunca.

Multumesc anticipat!
ec1konta, utilizator
Asta inseamna ca in fiecare luna se transmite Revisal? Cum se face in practica asta?
In Revisal nu se opereaza repartizarea timpului de munca pe zile.
Cornel Vasile, Consilier juridic