Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua Se considera spor suplimentar la vechimea in ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua Se considera spor suplimentar la vechimea in munca ...

Buna ziua
Se considera spor suplimentar la vechimea in munca perioada lucrata ca verificator bani.? Mentionez ca am beneficiat de spor de toxicitate 10%.

Multumesc
Nu.