Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua tuturor am o intrebare la care nu găsesc ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua tuturor am o intrebare la care nu găsesc răspuns ...

Buna ziua tuturor , am o întrebare la care nu găsesc răspuns va rog mult sa ma ajutați :
Eu și soția mea am divorțat acum 3 săptămâni la notar căzând amândoi de comun acord tote actele au foat semnate dar hotărârea și actul oficial de divorț o sa iasă doar in luna Septembrie , acum câteva zile soția mea a postat pe rețele de socializare fotografi cu un bărbat intr-o camera de hotel saruntanduse : credeți ca este legal sa posteze asemenea poze înainte de a ieși actul oficial de divorț ??
Este legal, nu și moral

Alex886 a scris:

Buna ziua tuturor , am o întrebare la care nu găsesc răspuns va rog mult sa ma ajutați :
Eu și soția mea am divorțat acum 3 săptămâni la notar căzând amândoi de comun acord tote actele au foat semnate dar hotărârea și actul oficial de divorț o sa iasă doar in luna Septembrie , acum câteva zile soția mea a postat pe rețele de socializare fotografi cu un bărbat intr-o camera de hotel saruntanduse : credeți ca este legal sa posteze asemenea poze înainte de a ieși actul oficial de divorț ??