avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 890 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua tuturor am o intrebare la care nu găsesc ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua tuturor am o intrebare la care nu găsesc răspuns ...

Buna ziua tuturor , am o întrebare la care nu găsesc răspuns va rog mult sa ma ajutați :
Eu și soția mea am divorțat acum 3 săptămâni la notar căzând amândoi de comun acord tote actele au foat semnate dar hotărârea și actul oficial de divorț o sa iasă doar in luna Septembrie , acum câteva zile soția mea a postat pe rețele de socializare fotografi cu un bărbat intr-o camera de hotel saruntanduse : credeți ca este legal sa posteze asemenea poze înainte de a ieși actul oficial de divorț ??
Cel mai recent răspuns: salvatore112 , utilizator 20:00, 13 Iulie 2021
Este legal, nu și moral


Alex886 a scris:

Buna ziua tuturor , am o întrebare la care nu găsesc răspuns va rog mult sa ma ajutați :
Eu și soția mea am divorțat acum 3 săptămâni la notar căzând amândoi de comun acord tote actele au foat semnate dar hotărârea și actul oficial de divorț o sa iasă doar in luna Septembrie , acum câteva zile soția mea a postat pe rețele de socializare fotografi cu un bărbat intr-o camera de hotel saruntanduse : credeți ca este legal sa posteze asemenea poze înainte de a ieși actul oficial de divorț ??

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua! in momentul de fata am o relatie cu un barbat aflat ... ioana2510 ioana2510 Buna ziua! In momentul de fata am o relatie cu un barbat aflat in proces de divort, tin sa mentionez ca la momentul in care noi ne-am cunoscut acestia erau ... (vezi toată discuția)
Obtinerea custodiei copilului de 12 ani petravram petravram Sotia s-a separat de mine impreuna cu baiatul de 12 ani, parasind domiciliul conjugal. Mentionez ca are 2 procese verbale de la politie, care a fost solicitata ... (vezi toată discuția)
Unde si cum chem in judecata persoana care a postat poze cu mine fara acordul meu? ZbarceaCristian ZbarceaCristian Buna seara, un individ anonim a postat pe site-ul lui poze cu mine de pe site-ul meu de socializare (facebo...) cand stau cu cutitul la gatul unui prieten ... (vezi toată discuția)