Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună dimineața.Am lucrat 41 ani că asistența ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună dimineața.Am lucrat 41 ani că asistența medicală.In ...

Bună dimineața.Am lucrat 41 ani că asistența medicală.In ultimii 3 ani am lucrat cu 1/2 norma fiind pensionara pentru invaliditate.Acum am cerut întreruperea CIM prin acordul ambelor părți.Adeverinta pentru vechime munca și decizia de încetare CIM trebuie să ajungă acum la casa de pensii sau peste 2 ani când voi fi pensionată la limita de vârstă.O sa.mi fie recalculată pensia acum sau după 2 ani . Mulțumesc!
O sa va fie recalculată pensia .