Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Casa de marcat se mai poate deduce din declaratia 100?
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Casa de marcat se mai poate deduce din declaratia 100?

Buna ziua, asi dorii sa stiu daca in anul 2021 luna mai sa achizitionat casa de marcat, se mai poate deduce din declaratia 100? Mentionez ca firma sa infiintat in anul 2021. Multumesc frumos?
george-neagu, moderator
Da.