avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 515 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Am fost amendat ca am părăsit spațiu de carantina ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Am fost amendat ca am părăsit spațiu de carantina de o persoana ...

Am fost amendat ca am părăsit spațiu de carantina de o persoana de la jandarmi dar nu a venit nimeni la poarta a fost pus un martor care nu vorbesc cu el de ani buni și am făcut contestație la judecătorie nu a mai venit nici un răspuns de ce ca pe pagina judecătoriei dosarul e activ

Alte discuții în legătură

Am fost oprit de catre un agent si un jandarm deoarece am parasit ... iooandrey iooandrey Am fost oprit de catre un agent si un jandarm deoarece am parasit zona carantinata dar avand declaratie. Am fost lasat sa trec dar am primit prin posta un ... (vezi toată discuția)
Amenda jandarmerie GeoRpT GeoRpT Buna ziua. Am fost aseara la meciul rapid steaua din cupa de unde am fost evacuati si dusi la sectia de politie. Acolo dupa ce am fost amprentati si ... (vezi toată discuția)
Furt anonim1999 anonim1999 o intrebare pe care sper sa o intelegeti si la care as dori va rog un raspuns . am intrat la un concert cu plata seara unde dupa ce am vazut scena si am dat un ... (vezi toată discuția)