Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua! Imi pot asigura unul dintre părinți la ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua! Imi pot asigura unul dintre părinți la CNAS, bolnav ...

Bună ziua! Imi pot asigura unul dintre părinți la CNAS, bolnav de diabet? Multumesc!
parintele poate fi coasiguratul dumneavoastra daca nu are venituri si daca dumneavoastra aveti calitatea de asigurat sau poate plati asigurare de sanatate prin completarea declaratiei unice care se depune la ANAF.