Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am castigat un proces in justitie!La un moment dat am ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am castigat un proces in justitie!La un moment dat am renuntat ...

Am castigat un proces in justitie!La un moment dat am renuntat la pretentii si am notificat partea adversa despre asta !Partea adversa sustine acum ca sunt obligat sa pun in aplicare sentinta judecatoreasca , favorabila mie si defavorabilă lor !Eu cred ca nu este asa!Care este adevarul?Mulțumesc!
Nu aveti obligatia ci doar dreptul de a pune in executare hotararea judecatoreasca.
Multumesc!