avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 844 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am castigat un proces in justitie!La un moment dat am ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am castigat un proces in justitie!La un moment dat am renuntat ...

Am castigat un proces in justitie!La un moment dat am renuntat la pretentii si am notificat partea adversa despre asta !Partea adversa sustine acum ca sunt obligat sa pun in aplicare sentinta judecatoreasca , favorabila mie si defavorabilă lor !Eu cred ca nu este asa!Care este adevarul?Mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: miturusanda , utilizator 07:18, 26 Iulie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu aveti obligatia ci doar dreptul de a pune in executare hotararea judecatoreasca.
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ducere la indeplinirie decizie civila reintegrare monicalirca monicalirca Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu privire la urmatoarea problema Un salariat care a castigat in instanta (in data de 31.10.2011) anularea deciziei de ... (vezi toată discuția)
Apel Liliana2015 Liliana2015 Buna ziua. Daca o hotarare judecatoreasca a fost castigata la Curtea de Apel si a devenit definitiva si cu cheltuieli de judecata care trebuie virate catre ... (vezi toată discuția)
Perioada de punere in executare a unei hotarari civile petrescucornelia petrescucornelia In cat timp angajatorul trebuie sa puna in executare o Hotarare Civila? Hotararea Civila a fost comunicata in scris ambelor parti. (vezi toată discuția)