Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Extras de carte funciara
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Extras de carte funciara

Buna ziua.
Cum as putea afla adresa unui imobil stiind numarul de carte funciara?

Multumesc
dsmihalea, utilizator
mergand la fata locului; uneori e suficient sa solicitati un extras de carte funciara.
adriandimitriu, utilizator
Mai exact unde?
OCPI
Multumesc frumos