Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna! Unde ma pot adresa pt o reclamatie pt o firma ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna! Unde ma pot adresa pt o reclamatie pt o firma din Bulgaria ...

Buna! Unde ma pot adresa pt o reclamatie pt o firma din bulgaria ce nu mi a returnat banii pe un retur nici dupa 25 de zile?
incercati la [ link extern ]