avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 703 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna! Unde ma pot adresa pt o reclamatie pt o firma ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna! Unde ma pot adresa pt o reclamatie pt o firma din Bulgaria ...

Buna! Unde ma pot adresa pt o reclamatie pt o firma din bulgaria ce nu mi a returnat banii pe un retur nici dupa 25 de zile?
Cel mai recent răspuns: magiccom , utilizator 20:02, 26 Iulie 2021
incercati la [ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nu am primit nici acum, după un an și sase luni, returnarea ... unadministrator unadministrator Nu am primit nici acum, după un an și sase luni, returnarea sumei plătite pentru un zbor anulat in 2020 din cauza pandemiei. Zborul era pe ruta București ... (vezi toată discuția)
Timp legal eu-ro pt reparație produs nou / garantie Crazyionutz Crazyionutz Bună ziua, Am achiziționat un produs de la o firma bulgara ( buybest.ro ) cu punct de vânzare / call center în Romania ( la achiziția online nu am știut ... (vezi toată discuția)
In ce conditii se pot returna bani pe un produs? dstaicu dstaicu Un client a cumparat un produs iar după 5minute s-a întors sa isi ceară bani inapoi spunând ca nu ii mai place produsul amenințând ca daca nu i se ... (vezi toată discuția)