Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale SOCIETATE DE PAZĂ ȘI PROTECȚIE
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

SOCIETATE DE PAZĂ ȘI PROTECȚIE

Documente privind dovada existenței sediului înregistrat și autorizat pentru organizarea administrativă și coordonarea operativă a personalului angajat ?????
george-neagu, moderator
Dovada se poate face prin certificatul constatator care să cuprindă menţiuni referitoare la sedii şi activităţi autorizate conform art. 15 din Legea nr. 359/2004, pentru toate activităţile solicitate prin cererea de licenţiere;