Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Bună ziua, pentru punerea în funcțiune a unu peco ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Bună ziua, pentru punerea în funcțiune a unu peco mobil, la ...

Bună ziua, pentru punerea în funcțiune a unu peco mobil, la cât de ridica costurile aproximative ale autorizațiilor și toate cele necesare funcționarii?
autorizatii peco mobil
[ link extern ]