Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Proprietar și Utilizator pe Certificat de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Proprietar și Utilizator pe Certificat de inmatriculare.

Bună ziua. As dori sa știu dacă pe certificatul de înmatriculare al unui autoturism poate apărea un utilizator (altul decât proprietarul). Si de asemenea cum se procedează pentru adăugarea "utilizatorului". Mulțumesc.
Rban, utilizator
Cititi la pct. 7 :
[ link extern ]
Mulțumesc pentru răspuns.
O alta întrebare ar fi dacă pe baza unui "contract de comodat" poate fi adăugată o persoana ca utilizator pe certificatul de înmatriculare. Mulțumesc.
Întrebarea o puneți la DRPCIV.

latka a scris:

Întrebarea o puneți la DRPCIV.

Mulțumesc.
Rban, utilizator