Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... buna ziua, am avut un incident in urma caruia mi s-a ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

buna ziua, am avut un incident in urma caruia mi s-a lovit masina ...

buna ziua,
am avut un incident in urma caruia mi s-a lovit masina in parcare.
am introdus cererea de despagubire in data de 17 iunie 2021 nefacandu-se plata nici in momentul de fata, dupa mii de telefoane si incercari la unul dintre sediile Euroins.
mentionez ca mi s-a dat dauna totala la masina.
va rog sa ma sfatuiti ce pot face in cazul acesta?
multumesc
Cunoasteti vinovatul? Ati mers pe RCA-ul lui? Ati facut constat amiabil? Sau aveti CASCO la Euroins?
~ Conținut șters la cerere ~