avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 538 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... buna ziua, am avut un incident in urma caruia mi s-a ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

buna ziua, am avut un incident in urma caruia mi s-a lovit masina ...

buna ziua,
am avut un incident in urma caruia mi s-a lovit masina in parcare.
am introdus cererea de despagubire in data de 17 iunie 2021 nefacandu-se plata nici in momentul de fata, dupa mii de telefoane si incercari la unul dintre sediile Euroins.
mentionez ca mi s-a dat dauna totala la masina.
va rog sa ma sfatuiti ce pot face in cazul acesta?
multumesc
Cel mai recent răspuns: Daniel Vidoe , Consultant asigurari 15:10, 30 Iulie 2021
Cunoasteti vinovatul? Ati mers pe RCA-ul lui? Ati facut constat amiabil? Sau aveti CASCO la Euroins?
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Probleme grave la dosar de dauna totala pe casco georgefrangulea georgefrangulea In septembrie 2009 pe data de 6, am fost lovit de o masina de gunoi de 14tone . Pe 7/09/03 ma duc cu actele la alliantz, imi deschid baieti dosar de dauna ... (vezi toată discuția)
Asigurator care nu a facut plata misu_mondialu misu_mondialu buna ziua. pe data de26. 11. 2012 am avut un accident auto fara victime. vinovat am fost eu. avand asigurarea la sc euroins romania. persoana cu care am avut ... (vezi toată discuția)
Accident dupa dauna totala MirceaEne MirceaEne Buna ziua, In urma cu 3 luni am fost implicat intr-un accident si firma asiguratoare a decis sa imi plateasca dauna totala autoturismului meu. Intrebarea ... (vezi toată discuția)