Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua. Daca tatal meu are intre 32 si 35 de ani ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua. Daca tatal meu are intre 32 si 35 de ani vechime, ...

Buna ziua. Daca tatal meu are intre 32 si 35 de ani vechime, de 8 ani ia indemnizatia de handicap (decizie permanenta). Intrebarea mea esti: se poate pensiona anticipat (se considera aceasta pensie ca si stagiu de cotizare)? Multumesc
Nu.