avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1409 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua Am depus actele pentru divort. Pana ae ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua Am depus actele pentru divort. Pana ae termina divortul ...

Buna ziua
Am depus actele pentru divort.
Pana ae termina divortul pot sa imi cumpar o casa tinand cont de faptul ca banii provin din credit?
Pot avea probleme?
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 08:33, 8 August 2021
Desi nu ar trebui sa aveti probleme, e mai bine sa evitati sa va complicati si sa așteptați pana dupa divort.
Ultima modificare: Duminică, 8 August 2021
gi-jane2, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dovada bani proveniti din mostenire tech_fun tech_fun Buna ziua, Pentru ca din pacate asa este cursul vietii, intr-un viitor pe care nu mi-l doresc deloc apropiat, voi deveni posesor al unei mosteniri. Din ... (vezi toată discuția)
Achizitie imobil in nume propriu in timpul casatoriei. CostelOtel CostelOtel Achizitie imobil in nume propriu in timpul casatoriei. Im momentul de fata sunt separat(nu divortat)de sotie si as dori achizitia unui imobil in nume ... (vezi toată discuția)
Cumparare casa parinti cu imprumut prima casa justmematza justmematza Buna ziua, Va scriu deoarece am nevoie de sfaturile dumneavoastra. Situatia este urmatoarea: Eu si sotul meu dorim sa construim o casa. Deoarece nu avem ... (vezi toată discuția)