Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua Am depus actele pentru divort. Pana ae ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua Am depus actele pentru divort. Pana ae termina divortul ...

Buna ziua
Am depus actele pentru divort.
Pana ae termina divortul pot sa imi cumpar o casa tinand cont de faptul ca banii provin din credit?
Pot avea probleme?
Desi nu ar trebui sa aveti probleme, e mai bine sa evitati sa va complicati si sa așteptați pana dupa divort.
gi-jane2, moderator