Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara am achiziționat un teren cu deschidere de ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara am achiziționat un teren cu deschidere de 12.61 ...

Bună seara am achiziționat un teren cu deschidere de 12.61 la strada principala as dori sa știu dacă se pot scoate autorizați de construire deoarece am înțeles ca îți trebuie 20 deschidere este adevărat ca să obții autorizație de construcție.
Mulțumesc de răspunsuri!
Cereti un certificat de urbanism de informare de la primaria pe teritoriul careia se gaseste terenul si gasiti acolo toate informatiile.
Apelati la un arhitect daca nu stiti la ce sa va uitati