avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 501 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, unde pot găsi arhivele tc ind Suceava ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, unde pot găsi arhivele tc ind Suceava pentru o adeverință ...

Bună ziua, unde pot găsi arhivele tc ind Suceava pentru o adeverință de vechime sau ar putea cineva sa ma ajute cu un număr de telefon va rog.
Multumesc
Cel mai recent răspuns: ZotaM , utilizator 12:12, 20 August 2021
Incercati la Direcţia Judeţeană Suceava a Arhivelor Naţionale
Adresa: Suceava, strada Alexandru cel Bun nr. 45 D, cod 720052, jud. Suceava
Telefon: 0230/531.572 (secretariat), 0230/203.726 (relaţii cu publicul), 0230/203.726 (sala de studiu)
Fax: 0230/203.720 (secretariat), 0230/203.727 (șef serviciu)
E-mail: suceava@arhivelenationale.ro
Va mulțumesc mult.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua ,as dori sa stiu cum pot obtine vechimea in munca la ... pasteleria pasteleria Buna ziua ,as dori sa stiu cum pot obtine vechimea in munca la CAP Musenita ,judetul Suceava ;si la TCMAIA Focsani ,multumesc. (vezi toată discuția)
Bună ziua ! Îmi puteți spune vă rog frumos unde pot găsi ... Cristina . T Cristina . T Bună ziua ! Îmi puteți spune vă rog frumos unde pot găsi arhiva pentru T.I.M Iași ( Trustul Instalații Montaj Iași , Șantierul 3 Suceava ) !? ... (vezi toată discuția)
Caut adresa trustul instalatii montaje iasi strug strug Sunt Ion și m-am apucat sa imi strang actele pt pensie si nu gasesc nicaieri un nr de telefon sau o adresa a Trustului Instalatii Montaj din Iasi, Sant. 3 ... (vezi toată discuția)