Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, unde pot găsi arhivele tc ind Suceava ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, unde pot găsi arhivele tc ind Suceava pentru o adeverință ...

Bună ziua, unde pot găsi arhivele tc ind Suceava pentru o adeverință de vechime sau ar putea cineva sa ma ajute cu un număr de telefon va rog.
Multumesc
Incercati la Direcţia Judeţeană Suceava a Arhivelor Naţionale
Adresa: Suceava, strada Alexandru cel Bun nr. 45 D, cod 720052, jud. Suceava
Telefon: 0230/531.572 (secretariat), 0230/203.726 (relaţii cu publicul), 0230/203.726 (sala de studiu)
Fax: 0230/203.720 (secretariat), 0230/203.727 (șef serviciu)
E-mail: suceava@arhivelenationale.ro
Va mulțumesc mult.