Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua! Am participat ca cursant la un proiect ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua! Am participat ca cursant la un proiect finantat prin ...

Buna ziua! Am participat ca cursant la un proiect finantat prin fonduri europene. Am semnat un contract in care stipula ca la sfarsitul cursului voi primi o subventie in valoare de x ron . Acum primesc pe grupul de pe watsapp ca nu ne mai da suma x ca au fost mai multi absolventi si ca reduce suma . Se poate modifica asa ceva e legal ?
Puneți întrebarea la Ministerul Investițiilor și Fondurilor Europene, doar ei sunt în măsură să vă dea un răspuns concret și să vă și ajute, dacă e cazul:
contact.minister@mfe.gov.ro

Detaliați cât mai mult, scrieți tot ce e în contractul pe care l-ați semnat. Sau și mai bine scanați-l și atașați-l mailului.