Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, doamna nascuta in .11.11.1968, grad ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, doamna nascuta in .11.11.1968, grad handicap accentuat ...

Buna ziua, doamna nascuta in .11.11.1968, grad handicap accentuat , afectiune de la nastere, lucrez din 1992, cand as putea iesi la pensie limita de varsta ? Multumesc
Felicia1111, utilizator
Limita de varsta la 53 ani,daca veti indeplini conditia de stagiu de 23 ani si 4 luni in conditii de handicap accentuat.