Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Termenul pe care o autoritate îl stabileşte (în ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Termenul pe care o autoritate îl stabileşte (în timp/zile) ...

Termenul pe care o autoritate îl stabileşte (în timp/zile) se referă în mod obligatoriu la zile calendaristice sau zile lucrătoare ?
In general, se referă la zile calendaristice.