Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Camera supraveghere
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Camera supraveghere

Unde pot depune o plângere pentru un vecin care si-a montat camere de supraveghere și sunt îndreptate către Curtea mea și dru.ul de acces
florin.strambu@yahoo.com, utilizator
Autoritatea Nationala de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal
[ link extern ]