Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu medical . Buna ziua. Un salariat angajat cu 4 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu medical . Buna ziua. Un salariat angajat cu 4 ore/ zi si pensie de boala ...

Buna ziua. Un salariat angajat cu 4 ore/ zi si pensie de boala cu drept de munca , internat in spital poate cere concediu medical?
Poate beneficia de concediu medical .