avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 157 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu medical . Buna ziua. Un salariat angajat cu 4 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu medical . Buna ziua. Un salariat angajat cu 4 ore/ zi si pensie de boala ...

Buna ziua. Un salariat angajat cu 4 ore/ zi si pensie de boala cu drept de munca , internat in spital poate cere concediu medical?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 10:38, 30 August 2021
Poate beneficia de concediu medical .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu medical pentru pensionar cu cim partial lorinaflorina lorinaflorina Sunt pensionara de invalidate gr 3 si sunt angajata cu 4 ore , iar in iunie trebuie sa ma internez in spital pentru recuperare. Va rog mult sa-mi ... (vezi toată discuția)
Plata concediu medical? vodafone_ninel vodafone_ninel Buna ziua,sunt o angajata a unei societati comerciale pe perioada determinata cu posibilitatea de prelungire a contractului individual de munca din 3 in trei ... (vezi toată discuția)
Buna anka p anka p buna, as vrea sa stiu,cam ce pensie as primi,de boala,daca am probleme cu coloana,probabil gradul II ,daca am aproape 5 ani lucrati si 2 ani de matern? Am 26 ... (vezi toată discuția)