Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort 2021.
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort 2021.

Buna ziua.Sunt insarcinata si in acelasi timp in prag de divort ....Se poate divorta la notar in acest caz?Multumesc
dora881988, utilizator
Da.
puteti divorta la notar, in instanta sau starea civila ( cat inca nu ati nascut)