avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 930 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua! Sora mea a divorțat, în 2015, în ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua! Sora mea a divorțat, în 2015, în Spania. Conform ...

Bună ziua! Sora mea a divorțat, în 2015, în Spania. Conform hotărârii judecătoresti, revine la numele de fata. Acum s-a hotărât sa revină la numele de fata, dar nu știm cum sa procedam. Menționez ca ea locuiește în Spania. Mulțumim!

Alte discuții în legătură

Divort Criss1985 Criss1985 Buna seara . As dori sa va fac o mica intrebare. Am fost casatorita cu un cetatean de origine turca, ne- am casatorit in Turcia dupa care am locuit in Spania ( ... (vezi toată discuția)
Legalizare hotarare judecatoreasca ContSters180134 ContSters180134 buna ziua doamna\domn avocata\avocat.va rog frumos sa ma lamuriti si pe mine intr-o problema juridica. pe data de 1iunie a fost ultimul proces de divort a ... (vezi toată discuția)
Obtinere duplicat hotarare judecatoreasca definitiva de divort 111cris1 111cris1 Buna seara, acum 20 de ani sora mea a divortat. A primit hotararea judecatoreasca definitiva de divort in care se specifica ca va purta in continuare numele ... (vezi toată discuția)