avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 444 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua, pentru a plati o amenda contraventionala ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua, pentru a plati o amenda contraventionala instituita ...

Buna ziua, pentru a plati o amenda contraventionala instituita de catre politia locala Braila unei societati comerciale din Galati am folosit IBAN-ul RO68TREZ1512035010102XXX si Nr. de evidenta a platii dar banca l-a respins. Ce iban ar trebui sa folosim? Va multumim !
Cel mai recent răspuns: latka , utilizator 15:07, 6 Septembrie 2021
Cel mai simplu e sa intrebati la administratia financiara de la primaria din Braila.
Am dat o cautare pe internet si am gasit urmatoarele conturi:
[ link extern ]
Pentru siguranta sunati pentru confirmare.
[ link extern ]
Ultima modificare: Luni, 6 Septembrie 2021
latka, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Conturi anaf galati oms oms Buna ziua. Fiti amabili si lamuriti-ma si pe mine: am cautat pe internet conturile IBAN pentru impozitele platibile de catre un CMI fara angajati (persoana ... (vezi toată discuția)
Plate taxe primarie Chasm Chasm Buna ziua, Am primit documentul informativ privind taxele locale. La fiecare tip de taxa; (40) IMPOZIT CLAIDIR (31) TEREN FOLOSINTA (43) IMPOZIT ... (vezi toată discuția)
Plata impozit local pentru un teren din alta localitate decat cea de domiciliu alex68 alex68 Va adresez rugamintea sa ma ajutati in urmatoarea problema. Am mostenit un teren care se afla pe raza administrativ teritoriala a orasului Mioveni, insa eu nu ... (vezi toată discuția)