Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua, pentru a plati o amenda contraventionala ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua, pentru a plati o amenda contraventionala instituita ...

Buna ziua, pentru a plati o amenda contraventionala instituita de catre politia locala Braila unei societati comerciale din Galati am folosit IBAN-ul RO68TREZ1512035010102XXX si Nr. de evidenta a platii dar banca l-a respins. Ce iban ar trebui sa folosim? Va multumim !
Cel mai simplu e sa intrebati la administratia financiara de la primaria din Braila.
Am dat o cautare pe internet si am gasit urmatoarele conturi:
[ link extern ]
Pentru siguranta sunati pentru confirmare.
[ link extern ]
latka, utilizator