Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... STIMULENT INSERTIE buna ziua, vreau sa mi fac dosar de ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

STIMULENT INSERTIE buna ziua, vreau sa mi fac dosar de stimulent ...

STIMULENT INSERTIE

buna ziua, vreau sa mi fac dosar de stimulent insertie copil. Am o intrebare - ce se intampla daca in luna 22..23 cand ma duc la angajator..gasesc lacat pus pe poarta..iar firma inchisa? trebuie sa returnez banii? nu e vina mea ca s-a inchis acea firma..intre timp.
Nu aveti cum sa depuneti dosarul, daca nu realizati venituri ... trebuie dusa si decizie de reluare a activitatii la AJPIS/Primarie.