avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 248 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna seara,a si vrea sa stiu daca am facut un credit ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna seara,a si vrea sa stiu daca am facut un credit de nevoi ...

Buna seara,a si vrea sa stiu daca am facut un credit de nevoi personale si la un moment dat nu am mai putut plati ratele ,neavand nimic pe numele meu iar acum am primit citatie ca sunt chemat in instanta iar eu nu ma pot prezenta ce mi se poate intampla

Alte discuții în legătură

Termen si conditii prescriptie datorie Gabriela83 Gabriela83 Buna ziua, in ce conditii si in ce perioada de timp se prescrie o datorie? In anul 2006 am luat un credit de nevoi personale de la......., am platit ratele la ... (vezi toată discuția)
Rate neachitate paul26 paul26 Buna seara, Am si eru o intrebare...in 2008 am facut 2 credite de nevoi personale (numai asa am putut), pt dezvoltarea propriei mele afacere care incet, incet ... (vezi toată discuția)
Credit de nevoi personale ContSters253405 ContSters253405 Buna ziua! am 2 credite de nevoi personale pe care nu am mai putut sa le achit( nu sunt k ipoteca)in prezent dosarul meu din cate am inteles se afla la o firma ... (vezi toată discuția)