Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dacă fac construcție în regim propriu este nevoie ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dacă fac construcție în regim propriu este nevoie sa angajez ...

Dacă fac construcție în regim propriu este nevoie sa angajez un diriginte de șantier?
Legea constructiilor nr. 50/ 1990 cu modificarile si completarile ulterioare nu va permite sa construiti in regim propriu. Angajarea unui diriginte de santier este obligatorie.
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_407...
POPA GHEORGHE, Specialist in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca