Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Coeficient
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Coeficient

Care este coeficientul unui asisten medical generalist principal care lucreaza cabinet medic familie cu vechimea de 15 ani??si daca beneficiaza de noua grila unica de salarizare. va Multumesc!!
In 2010 nu se aplica coeficientii prevazuti de legea unica de salarizare (in principiu, va avea acelasi salariu ca si la 31.12.2009, cu corectia ca unele sporuri permanente vor fi incluse in salariul de baza).
Legea nr.330/2009 seaplica sectorului bugetar nu celui privat .