Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Sănătate! Am o întrebare și v as ruga frumos sa ma ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Sănătate! Am o întrebare și v as ruga frumos sa ma ajutați ...

Sănătate! Am o întrebare și v as ruga frumos sa ma ajutați cu un răspuns.
În urma unui accident auto sa făcut parte civila și pe lângă polita auto, părțile vătămate doresc sa plătesc sa plătesc în paralel cu firma de asigurări.
-Cat de lega e treaba asta ? Eu știam ca totul plătește firma de asigurări. Nu sunt obligat sa plătesc absolut nimic decât cheltuielile care întra în atribuția statului, ba mai mult am dat o suma de bani pentru a-și achiziționa o alta masina plus pentru asi face succesiunea, după ma trezesc obligat de dansi sa plătesc în paralel cu firma de asigurări.

Sa schimbat ceva ? Se poate asa ceva??
Asigurătorul plătește tot.