Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara,
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara,

Ce inseamna prezența la termenul de judecată este facultativă?

alexser24, utilizator
Este exact ce semnifica în limba română ,nu va obliga nimeni să va prezentati la termenul de judecata,rămâne la aprecierea dvs dacă vreți sau nu să participati.