Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Am semnat un contract Broker Agreement cu un broker ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Am semnat un contract Broker Agreement cu un broker canadian.

Dupa vanzarea de bunuri digitale (site-uri web) am semnat un contract Broker Agreement cu un broker canadian pentru ca el sa vanda site-urile mele...

As putea folosi la randul meu acest contract, pentru a urma cariera de broker? Contractul, este guvernat de legile din Canada. Eu as dori sa-l modific sa fie guvernat de legile din Romania.
george-neagu, moderator