Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Falimentul City, dauna neînregistrat de 1 a ,
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Falimentul City, dauna neînregistrat de 1 a ,

Buna ziua.
Am o intrebare la care nu gasesc nici un raspuns momentan.
Intr-o alta postare am intrebat despre cazul tatalui mei lovit pe trecerea de pietoni.
Noi in acest timp am strans acte medicale, am facut IML, apoi o noua expertiza si acum dosarul este blocat la politie.
Tot acest timp relrezinfat aproape 1 an.
întrebarea mea este, daca noi nu avem inca deschis dosar in instanta, nu am notificat dauna celor de la City, de la cine vom putea solicita noi daune morale financiare dupa falimentul acestora ? FGA inteleg ca aCcepta dauna doar din momentul declararii falimentului pana expira poliția.
~ Conținut șters la cerere ~