avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 507 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Falimentul City, dauna neînregistrat de 1 a ,
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Falimentul City, dauna neînregistrat de 1 a ,

Buna ziua.
Am o intrebare la care nu gasesc nici un raspuns momentan.
Intr-o alta postare am intrebat despre cazul tatalui mei lovit pe trecerea de pietoni.
Noi in acest timp am strans acte medicale, am facut IML, apoi o noua expertiza si acum dosarul este blocat la politie.
Tot acest timp relrezinfat aproape 1 an.
întrebarea mea este, daca noi nu avem inca deschis dosar in instanta, nu am notificat dauna celor de la City, de la cine vom putea solicita noi daune morale financiare dupa falimentul acestora ? FGA inteleg ca aCcepta dauna doar din momentul declararii falimentului pana expira poliția.
Cel mai recent răspuns: Unir , utilizator 12:26, 22 Septembrie 2021
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Accident cu vatamare corporala - pași de parcurs.. Unir Unir Buna ziua, As dori sa va adresez cateva intrebari daca ma puteti ajuta cu privire la un accident rutier. La sfarsitul anului 2020 tatal meu a fost ... (vezi toată discuția)
Valabilitate rca euroins??? tiberiu448 tiberiu448 Bună ziua! Ce se întâmplă acum cu cei care au RCA făcut la euroins pe un an de zile mai este valabil sau nu??? Mulțumesc! (vezi toată discuția)
Accident danys23 danys23 tatal meu,a avut acum aproape o luna un accident,a lovit o femeie pe trecerea de pietoni,accidentul a fost unul mai usor ,nu a avut viteza mare,practic mai ... (vezi toată discuția)