Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... returnare bani bilet pentru spectacol anulat
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

returnare bani bilet pentru spectacol anulat

iaBilet.ro Client Service
10:45 (0 minutes ago)
to me

Obligaţia de restituire a sumelor sus-menţionate este stabilită de lege în sarcina organizatorilor de evenimente. Societatea noastră este doar un intermediar în relaţia dintre dvs. şi organizator, nu îşi asumă în mod direct consecinţele anulării sau reprogramării evenimentului, nici nu garantează obligaţiile asumate de organizator, Ia Bilet îndeplinind exclusiv anumite acte în virtutea mandatului acordat de organizator.
Au dreptate.???
Petrescucr@gmail.com, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~