Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... se poate obtine copie hotarare judecatoreasca online? ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

se poate obtine copie hotarare judecatoreasca online? din Tg ...

se poate obtine copie hotarare judecatoreasca online?
din Tg Neamt
Cel mai sigur ar fi să verificați pagina web a judecătoriei sau chiar să sunați ls biroul de rrelatii vu.publivul.pt informații.Teoretic este posibil practic fiecare judecatorie solicită anumite acte,are anumite proceduri,(unele cer plic autoadresat,altele nu ,)etc.