Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, as dori sa stiu daca poti fi scutit de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, as dori sa stiu daca poti fi scutit de impozit in ...

Buna ziua,
as dori sa stiu daca poti fi scutit de impozit in domeniu it daca esti student la o facultate acreditata di italia?
Nu ... fie detineti o diplomă acordată după finalizarea unei forme de învățământ superior de lungă durată sau de scurtă durată sau dețin o diplomă acordată după finalizarea ciclului I de studii universitare de licență, eliberată de o instituție de învățământ superior acreditată , fie dețineti o diplomă de bacalaureat și urmează cursurile unei instituții de învățământ superior acreditate și prestează efectiv una dintre activitățile prevăzute în anexa la Ordinul nr. 1.168/492/3.024/3.337/2017 privind încadrarea în activitatea de creare de programe pentru calculator;