Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... persoana fizica autorizata
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

persoana fizica autorizata

Am si eu nevoie de o informatie, va rog. Cat este taxa perceputa de notari pentru un contract de comodat locuinta. Urmeaza sa desfasor activitate independenta in apartamentul soacrei mele, si pentru contractul de comodat trebuie sa-l autentific la notar. Multumesc fff mut
contract de comodat incheiat in forma autentica:))...:O cine zice asta???
contractul de comodat se incheie in forma unui inscris sub semnatura privata. punct. nu ai nevoie de nici un notar. cauti pe net un model.
multumesc ff mult