Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua ! Pana in toamna aceasta am fost inscrisa la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua ! Pana in toamna aceasta am fost inscrisa la scoala ...

Buna ziua ! Pana in toamna aceasta am fost inscrisa la scoala sanitara "Dr. P. Branzei" din iasi ... de toamna acestea taxa scolara s-a majorat cu vreo 600 ron si mentionez ca doresc sa ma retrag, deoarece invatamantul oferit de ei pe perioada Covid a fost sub orice critica ... deasemenea, mai am de achitat o parte din taxa anului scolar precedent ... vreau sa imi retrag diploma de BAC pt. a ma inscrie la un curs de infirmiera dar scoala postliceala refuza sa imi dea diplomele pana nu achit restanta de taxa ... am rugat sa ma lase sa iau diploma macar 2h cat ma inscriu la curs, urmand sa le-o restitui imediat .... au refuzat !!!!
E legal ? Pot pierde inscrierea la curs !!!! Va multumesc pt. raspuns
~ Conținut șters la cerere ~