avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 457 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Finanțare învățământ postliceal
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Finanțare învățământ postliceal

Bună ziua
Am făcut o facultate si un master la buget ,Acum mai pot beneficia de loc la buget dacă ma înscriu la Scoala postliceala sanitară Fundeni?

Multumesc!
Ultima modificare: Joi, 29 Iunie 2023
Elena Andreea, administrator
Cel mai recent răspuns: w_v_w_v , utilizator 22:23, 29 Iunie 2023
Puteti beneficia normal.
Atat timp cat ei detin diploma de bac pe care v-o cer sunteti la buget. Cum luati diploma va trec la taxa.
Ultima modificare: Joi, 29 Iunie 2023
w_v_w_v, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimbarea legislatiei si impunerea bacului ulterior absolviri unei scoli in care nu se cerea anterior tbone112 tbone112 Buna ziua am absolvit in anul 2007 o scoala postliceala sanitara in care am fost inscris in 2004 . nici la inscriere nici la terminare nu era in vigoare ... (vezi toată discuția)
Obligatie de intretinere pentru majori Ela_ Ela_ Am 24 de ani. Am terminat facultatea si masterul iar acum m-am inscris la o scoala postliceala(inscrierea s-a facut pe baza diplomei de bac). Nu am un loc de ... (vezi toată discuția)
In cat timp se elibereaza diploma de bacalaureat? Simona.Teschere Simona.Teschere Buna ziua, In cat timp ar trebui in mod normal sa se elibereze o diploma de bac (2010), mai ales avand in vedere ca sunt doar [b]6 absolventi[/b] la liceul ... (vezi toată discuția)