Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Finanțare învățământ postliceal
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Finanțare învățământ postliceal

Bună ziua
Am făcut o facultate si un master la buget ,Acum mai pot beneficia de loc la buget dacă ma înscriu la Scoala postliceala sanitară Fundeni?

Multumesc!
Elena Andreea, administrator
Puteti beneficia normal.
Atat timp cat ei detin diploma de bac pe care v-o cer sunteti la buget. Cum luati diploma va trec la taxa.
w_v_w_v, utilizator