Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna seara ,va rog dacă se poate un calcul pt un ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna seara ,va rog dacă se poate un calcul pt un prenatal cu ...

Buna seara ,va rog dacă se poate un calcul pt un prenatal cu salar minim anual începând cu data de 01.09.2021
Calculator indemnizație concediu maternitate
[ link extern ]
Din păcate la linkul Atașat nu merge introdusă data intrării in prental
Am verificat si merge introdusa data. ZZ.LL.AAAA
[ link extern ]
Introduceți va rog Dvs o data sa vedeți ca nu aveți semnul de punctuație “.”și nu merge calculat
Am introdus o data : 01.03.2021 ... exact asa cum am scris si a reiesit :

Date de intrare
Dată intrare în concediu de maternitate 01.03.2021
Salariu brut - Februarie 2021
Salariu brut - Ianuarie 2021
Salariu brut - Decembrie 2020
Salariu brut - Noiembrie 2020
Salariu brut - Octombrie 2020
Salariu brut - Septembrie 2020

sau

Exemplu de calcul concediu prenatal
[ link extern ] /

Cornel Vasile, Consilier juridic