avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 612 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna seara ,va rog dacă se poate un calcul pt un ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna seara ,va rog dacă se poate un calcul pt un prenatal cu ...

Buna seara ,va rog dacă se poate un calcul pt un prenatal cu salar minim anual începând cu data de 01.09.2021
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 22:45, 22 Octombrie 2021
Calculator indemnizație concediu maternitate
[ link extern ]
Din păcate la linkul Atașat nu merge introdusă data intrării in prental
Am verificat si merge introdusa data. ZZ.LL.AAAA
[ link extern ]
Introduceți va rog Dvs o data sa vedeți ca nu aveți semnul de punctuație “.”și nu merge calculat
Am introdus o data : 01.03.2021 ... exact asa cum am scris si a reiesit :


Date de intrare
Dată intrare în concediu de maternitate 01.03.2021
Salariu brut - Februarie 2021
Salariu brut - Ianuarie 2021
Salariu brut - Decembrie 2020
Salariu brut - Noiembrie 2020
Salariu brut - Octombrie 2020
Salariu brut - Septembrie 2020


sau

Exemplu de calcul concediu prenatal
[ link extern ] /

[ link extern ] /
Ultima modificare: Vineri, 1 Octombrie 2021
Cornel Vasile, Consilier juridic

Alte discuții în legătură

Prenatal - cat mai repede ioana dimassi ioana dimassi Buna ziua, Am urmatoarea intrebare cum se calculeaza indemnizatia pentru concediu prenatal si daca ma afecteaza cumva daca vreau sa intru cat mai ... (vezi toată discuția)
Concediul prenatal house_ginger house_ginger buna ziua ! as avea si eu o nelamurire , cine este in masura sa ma ajute , va rog frumos lucrez in invatamant , iar din 01.04. sunt in prenatal. in luna ... (vezi toată discuția)
Concedii indemnizatii irinuka2005 irinuka2005 una ziua M-ar interesa si pe mine urmatoarea problema: O persoana trebuie sa nasca in martie 2012.Isi poate lua concediu 84 zile inainte de nastere si 42 ... (vezi toată discuția)