Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... TAXA DE MEDIU
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

TAXA DE MEDIU

am inmatriculat o masina secondhend in 12 2008 platind 38000000 lei vechi am aflat ca maramures au reusit sasi ia bani inapoi niste persoane ,ma poate invata cineva cum pot sa mi recuperez acesti bani?mutumesc .
Eu zic ca daca ai da statul (de retinut ca deja este o entitate diferita fata de noi care nu mai raspunde in fata poporului) in judecata probabil nu vei mai plati nimic :)