avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1687 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... TAXA DE MEDIU
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

TAXA DE MEDIU

am inmatriculat o masina secondhend in 12 2008 platind 38000000 lei vechi am aflat ca maramures au reusit sasi ia bani inapoi niste persoane ,ma poate invata cineva cum pot sa mi recuperez acesti bani?mutumesc .
Cel mai recent răspuns: ContSters119860 , utilizator 18:38, 10 Ianuarie 2010
Eu zic ca daca ai da statul (de retinut ca deja este o entitate diferita fata de noi care nu mai raspunde in fata poporului) in judecata probabil nu vei mai plati nimic :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxa de poluare 2011 m78 m78 buna sunt interesat sa-mi aduc o masina din germaia si cum taxa de poluare 2011 a crescut f mult , as dori sa stiu ce sanse am sa castig un eventual ... (vezi toată discuția)
Taxa auto de poluare nikku_suteu nikku_suteu Daca platesc taxa auto care ma costa in jur de 14400 RON pot sa o recuperez intr-un final? potrivit unor informatii de la biroul ''contencios' sau nu mai retin ... (vezi toată discuția)
Cum poți obtine taxa auto daca nu mai ai certificatul de inmatriculare? cantorcorina cantorcorina As avea de recuperat taxa de mediu pentru doua masini plătită in 2008 respectiv 2009 si o taxa timbru de mediu plătită in 2016. Din pacate nu mai am ... (vezi toată discuția)