Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua din nou. Mai am si eu o intrebare la care ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua din nou. Mai am si eu o intrebare la care sper sa primesc ...

Buna ziua din nou. Mai am si eu o intrebare la care sper sa primesc un raspuns. In judecarea unui dosar penal se tine cont si de dosarele civile ( e vorba de niste popriri) pentru neplata unor datorii la banca. Va multumeac anticipat pentru raspuns !
In dosarul penal se tine cont de probe si de probatiune,
daca dosarele civile se incadreaza la randul de mai sus, atunci se tine.
Ati putea delatia putin va rog ? Nu sunt obisnuit cu termenii juridici..va multumesc !

trandafir2 a scris:

In dosarul penal se tine cont de probe si de probatiune,
daca dosarele civile se incadreaza la randul de mai sus, atunci se tine.

Trebuie sa detaliati dvs ce problema aveti. Noi nu putem sa detaliem un raspuns la chestiuni foarte generale.
Cu alte cuvinte, intrebarea dvs: „ In judecarea unui dosar penal se tine cont si de dosarele civile ( e vorba de niste popriri) pentru neplata unor datorii la banca. ”,, este nefericit formulata.