Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Judecătorul de drepturi și libertăți poate ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Judecătorul de drepturi și libertăți poate redeschide un ...

Judecătorul de drepturi și libertăți poate redeschide un dosar penal clasat dacă se constată că nu s au depus toate diligentele necesare rezolvării? Mai exact 90 la sută nu s a făcut nimic așteptându se termenul prescripție.
Va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~
Am inteles. Trebuie sesizat organul ierarhic superior. In speță procurorul șef al P. D.p.l. Tribunal.
Va multumesc de raspuns